نمایش نوار ابزار

دو برابر شدن اعتبارات اجرایی لایروبی انهار و آب بندان ها در سال زراعی جدید

یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸

1 0 3 - دو برابر شدن اعتبارات اجرایی لایروبی انهار و آب بندان ها در سال زراعی جدید

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دو برابر شدن اعتبارات اجرایی لایروبی انهار و آب بندان ها در سال زراعی جدید افزود: تا زمان حاضر مقدار آبی که در سد سفیدرود ذخیره شده، نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و با بارش‌هایی که در بالا دست سدها داشته ایم.

دکتر ذبیح نیکفر در نشست مجمع نمایندگان استان که به منظور بررسی آمادگی گیلان برای فصل کشاورزی پیش رو برگزار شد، با بیان اینکه از هم اکنون باید تدبیری برای سال زراعی آینده بیاندیشیم، اظهار داشت: برای اینکه سال زراعی موفق و با برکتی داشته باشیم، همه دستگاه‌های اجرایی پیش‌بینی‌ها و پیگیری هایی که نمایندگان باید انجام دهند، را اعلام کنند تا اقدامات لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به دو برابر شدن اعتبارات اجرایی لایروبی انهار و آب بندان ها در سال زراعی جدید افزود: تا زمان حاضر مقدار آبی که در سد سفیدرود ذخیره شده، نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و با بارش‌هایی که در بالا دست سدها داشته ایم، پیش‌بینی می‌شود سال آینده، سال زراعی موفقی باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نهاده‌های کشاورزی اعم از تأمین بذر اصلاح و گواهی شده، نسبت به سال قبل افزایش یافته و برای سال آینده به اندازه کافی وجود دارد و نگرانی در این خصوص نداریم.

پیش از ظهر امروز (شنبه) نیز در جلسه ای به ریاست دکتر زارع نماینده عالی دولت در گیلان و با حضور شماری از اعضای مجمع نمایندگان استان ، به مشکلات شش واحد بزرگ تولیدی رسیدگی شد.

دیدگاه ها