نمایش نوار ابزار

نماینده لاهیجان: لایحه بودجه سال ۹۹ غیر منطقی است

دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸

دکتر ذبیح الله نیکفر نماینده لاهیجان و سیاهکل 1 - نماینده لاهیجان: لایحه بودجه سال ۹۹ غیر منطقی است

فعال دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان در توئیتر خود نوشت: با نیکفر، نماینده لاهیجان در مورد بودجه سال ۹۹ صحبت کردم و گفتند لایحه بودجه غیر منطقی و نظرشان منفی است.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، لایحه بودجه برنامه ریزی یک ساله مالی و یک فهرست از تمامی هزینه‌ها و درآمد‌های دولت است که همه ساله و در ماه آذر یا دی ماه برای سال آینده تهیه می‌شود و از سوی رئیس جمهور به نمایندگان مجلس ارائه می‌شود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه بودجه ابتدا آن را در کمیسیون‌های تخصصی به مدت دو هفته بررسی می‌کنند. سپس اقدام به تشکیل کمیسیون تلفیق متشکل از نمایندگانی از کمیسیون‌های مختلف می‌کنند و در یک بازه زمانی دو هفته‌ای دوباره لایحه را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می‌دهند.

پس از این بررسی‌ها لایحه بودجه به صحن علنی آورده می‌شود و در یک بازه زمانی دو هفته‌ای بررسی و تصویب نهایی آن در دستور کار قرار می‌گیرد.

879838 183 - نماینده لاهیجان: لایحه بودجه سال ۹۹ غیر منطقی است

مجید جعفری، فعال دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان در این باره در توییتر خود نوشت: با اقای نیکفر، نماینده لاهیجان در مورد بودجه سال ۹۹ صحبت کردم و گفتند لایحه بودجه غیر منطقی و نظرشان منفی است.

به گفته جعفری بعد از مطالعه و تحقیق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان در مورد بودجه ۹۹ و تشخیص ضررات این لایحه برای کشور تصمیم شد با نمایندگان مجلس تماس گرفته شود و همچنین و همه اساتید دانشگاه، حوزه‌های علمیه، اصحاب رسانه و… خواستارم تا این لایحه مطالعه و تصویب آن را رد کنند.

دیدگاه ها