نمایش نوار ابزار

تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت برای مقابله با تبعات ناشی از ویروس کرونا

سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

2101 - تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت برای مقابله با تبعات ناشی از ویروس کرونا

رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: با رایزنی علی نوبخت با سازمان برنامه و بودجه و محاسبات مقرر شد تا این سازمان برای مقابله با تبعات ناشی از ویروس کرونا ۵۰۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت منابع تخصیص دهد.

ذبیح‌الله نیکفر عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بعدازظهر دیروز به خبرنگار میزان گفت: جلسه اضطراری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس پیرو شیوع ویروس کرونا در کشور برگزار شد و در این جلسه درباره راهکار‌های کنترل شیوع این بیماری مباحثی مطرح شد.

همچنین انتخاب چند نفر از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان برای حضور در جلسات ستاد مقابله با ویروس کرونا در وزارت بهداشت در دستور کار قرار گرفت و نمایندگان عضو در این ستاد انتخاب شدند.

آنطور که این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با رایزنی علی نوبخت با سازمان برنامه و بودجه و محاسبات مقرر شد تا این سازمان برای مقابله با تبعات ناشی از ویروس کرونا ۵۰۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت منابع تخصیص دهد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • سید عبداله زحمتکش ۶ اسفند ۱۳۹۸, ۲۱:۰۳ پاسخ به دیدگاه

    باسلام از تلاش شبانه روزی حضرتعالی در رفع مشکل معیشت وسلامت مردم کمال تشکر را داریم،ما قدر دان زحمات شما هستیم، امیدواریم خداوند در این مسیر یارو یاورتان بوده وهمیشه مسیر خدمتتان هموار ،ودر تمامی عرصه های مختلف ،چون گذشته بدرخشید