نمایش نوار ابزار

ارسال تجهیزات حفاظت شخصی پرستاران به گیلان

دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸

nikfar - ارسال تجهیزات حفاظت شخصی پرستاران به گیلان

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از تجهیز بخش آی سی یو بیمارستان پیروز لاهیجان و ارسال تجهیزات حفاظت شخصی توسط وزارت دفاع به استان گیلان خبر داد.

ذبیح‌الله نیکفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لاهیجان با بیان اینکه بیمارستان پیروز قطب درمانی شرق گیلان است، اظهار کرد: این بیمارستان که در اسفندماه سال گذشته و با حضور وزیر بهداشت به بهره‌برداری رسید دارای مشکلاتی است که باید هرچه سریع‌تر رفع شده و در این خصوص رایزنی‌های خوبی با سازمان غذا و دارو انجام‌شده است.

وی با اشاره به افزایش دو برابری دارو و تجهیزات در بیمارستان پیروز لاهیجان افزود: با رایزنی‌هایی که با دانشگاه علوم پزشکی گیلان داشتیم مقرر شد آی سی یو بیمارستان میلاد تجهیز، داروها با افزایش دو برابری و ماسک و لوازم حفاظت شخصی در اختیار پرسنل و پرستاران بیمارستان پیروز قرار بگیرد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ارسال تجهیزات حفاظت شخصی توسط وزارت دفاع به استان گیلان بیان کرد: خوشبختانه مجوز دریافت صد هزار ماسک از وزارت بهداشت به استان گیلان داده‌شده و‌ همچنین مقرر شد وزارت دفاع تجهیزات حفاظت شخصی را به استان گیلان و شهرستان لاهیجان بدهد.

نیکفر عمده مشکلات بیمارستان پیروز را کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و داروهای مخصوص بیماری کرونا دانست و تصریح کرد: با دیداری که با رئیس بیمارستان پیروز داشتم مشکلات را شناسایی و اقدامات لازم انجام‌شده و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس قول هرگونه همکاری با استان گیلان را دادند.

دیدگاه ها